Aktualności uniwersyteckie: serwis poświęcony pomocy informatycznej związanej z systemami uniwersyteckimi, oprogramowaniem oraz usługami sieciowo-serwerowymi. Poniższe kategorie poprowadzą Państwa do podstron zawierających zagadnienia z nimi związane.

Wznowienie działania starego serwera pocztowego

Szanowni Państwo,

w dniu 25.01.2017r. wznowiono działanie starego serwera pocztowego. Osoby przechowujące swoje konta pocztowe na tym serwerze prosimy o niezwłoczne zmigrowanie ich do nowej poczty.
Stosowna procedura dla obecnych pracowników i emerytów z tytułem naukowym znajduje się na stronie: http://www.dui.uj.edu.pl/migracja_poczty
Osoby użytkujące pocztę w domenie @if.uj.edu.pl są proszone o przeniesienie tej skrzynki do konta pocztowego w domenie @uj.edu.pl Stosowna procedura znajduje się na stronie http://www.pomocit.uj.edu.pl/poczta

Jednocześnie informujemy, że serwer ten zostanie w bieżącym roku zamknięty ze względu na uruchomienie nowego serwera pocztowego. Osoby, które nie przeprowadzą migracji swoich skrzynek pocztowych na nowy serwer, po zamknięciu starego serwera utracą dostęp do swojej poczty e-mail.

Osoby dokonujące migracji konta pocztowego, w razie wystąpienia problemów zapraszamy do kontaktu mailowego (pomocIT@uj.edu.pl) lub telefonicznego (12 663 10 10) z naszym wsparciem technicznym.

Z poważaniem,


Zespół Pomocy Informatycznej
Dział Usług Informatycznych UJ

Data opublikowania: 20.01.2017
Osoba publikująca: Tadeusz Tomera